5 Temel Unsurları için pvp sunucu

Yeni PvP Etkinliğine yeğinlın: Tapınakları fethedin, bunları özge dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kez aktiflik sunucusunda gerçekleşir ve size çok nüshada sıralama puanı kesp okazyonı sunar.

Ödeme aksiyonleminizi yaptıktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 1600 Bir numara core ve kanal konstrüksiyonsına mevla oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

İlk kurulum dahil bulunmak üzere size 5 ücretsiz files değmeslekikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

O değilde bizim millet birbirini eleştirmeye ne kadar meraklı? Yukardaki "soydemil nickli" arkadaşın atarlanmasına koptum bu arada

Zahir hayır, panel kurulumu sunucunuzla beraberinde kuruluşlıp doğrulama edilecektir, bu teslimat sonrasında bütün bilgilerinizle birlikte yönetim paneli bilgileriniz bile cenahınıza aktarılacak. Ilişik olarak kurulum veya herhangi bir işlem yapmanız gerekmeyecektir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tek core mimarisına ehil 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Bir sunucudaki karakterler aynı isme sahip gayrimümkün. Böylelikle, yalnızca birinin adı kalabilir ve ötekiler yine adlandırılmalıdır. Sonucu etkileyen sürecin karmaşıklığından dolayı ne yazık ki hangi karakterlerin etkileneceğini bilemiyoruz.

Panel kurulduktan sonrasında yürekinize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Ödeme meslekleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2000 Tek core ve hat gestaltsına mevla oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ha, maatteessüf sunucu kombinasyon hizmetleminde keşfet bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrol edemiyoruz.

Yeni PvP Etkinliğine sertlın: Tapınakları fethedin, bunları sair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü defa aktiflik sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama puanı edinme okazyonı sunar.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yapmak, etmek midein Tıklayın

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal kayırma ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *